Optimum outlet avm müşteri servislerini kaldırmıştır..

8 cevap Optimum Outlet AVM Servis Saatleri

  • internette arama yapınca direkt bu siteye yönlendiriyor ve sanki servis var gibi anlaşılıyor.bende arayarak emin olmak istedim “1,5 yıldırr servisimiz yok” cevabını alıyorum sözde sorsanız kurumsal marka koca firmayız derler ama kendilerinden haberleri yok herkesin arabası olmak zorunda mı kardeşim.Yorumlara sonradan bakınca tek madurun ben olmadığını da anladım.

  • bugun çekmeköy sezin okoleji nin yanın da 12 :39 servisini 20 dk önce gıttıgım halde gelmedi14 . 39 servisini yıne aynı şekil de bekledim gelmedi bütün diğer avm lerin servisleri zamanın da geçiyo

  • bugun saat 13 20 de duraga ciktim ve tam 1 saat 10 dak. Servis bekledim. Normalsartlarda 13 35 de servisin gecmesi gerekiyordu. Santralden kalkan servis iptal mi oldu? 8 aylik hamileyim ve 4 yasinda kizim var hep beraber baeakledik. Gecen sene servislerde sorun yoktu hayirdir?

  • internetteki yayınlanan servis saatlerine bakarak bulgurlu durağına 12:10 da çıktım, kucağımca bebeğim tam 13:10 a kadar bekledim, ne servis geçi ne bişe, ellerimiz kollarımız soğuktan buz oldu. okadar sinirlendimki laner okuyarak eve geri geldim. mağdem servisiniz yok neden buraya bu saatleri yazıyorsunuz, insanlarla alaymı ediyorsunuz.

  • servislerinizin 30 eylül itibarıyla kaldırılmış olduğu bilgisini aldım. buna sebep nedir. herkes arabasıyla gelemiyeceğine göre kaliteyi yükseltmek amacıyla mı bu uygulamaya başladınız. Yazık !

  • servis olduğuna inanmıyorum varsa nerde? nerden geçiyor ?santrldan geçmediği kesin çünkü ne zaman beklesek geçmedi!!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir