Agora, yarıyıl tatilinin ilk haftası geleneksel oyunlar temalı ‘Haydi çocuklar oyuna!’ aktiviteleri ile 90’ların çocukluğunu yaşatırken, ikinci hafta birbirinden eğlenceli ve eğitici atölyeleri ile çocuklara keyifli anlar yaşatacak

Agora Alışveriş Merkezi’nin aktivite programı şöyle: 23 – 28 Ocak günlerinde, hafta içi her gün 13.00-18.00 arasında; seksek, körebe, topaç, heykel oyunu, halka atma, hulolop, misket oyunlarıyla minikler eğlenceye doyacak. 30 Ocak – 3 Şubat günlerinde, hafta içi her gün 13.00–18.00 saatleri arasında ise sihirbazla Mucizeler Atölyesi, Kendi T-Shirt’ünü Kendin Tasarla Atölyesi, Neşeli Kurabiyeler Atölyesi, Taş Devri Atölyesi miniklere keyifli vakit geçirtirken yaratıcılıklarını ortaya çıkartacak.

Yetenek Sizsiniz’deki performansıyla dikkat çeken illüzyonist Ahmet Küçükdoğan ile Mucizeler Atölyesi’nde minikler hem ilginç gösterilere tanık olacak hem de ufak birkaç sihir numarası öğrenerek keyifli dakikalar geçirecek.

Profesyonel bir ekiple gerçekleşecek diğer atölyelerde de çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Kendi t-shirtlerini tasarlama imkânı bulacak, neşeli kurabiyeler yapacak ve de boyamaya uygun orijinal taşları diledikleri gibi renklendirecekler.

Sömestr boyunca bu aktivitelerin yanında hafta içi her gün yüz boyama ve sosis balon evini ve de hafta sonu kukla yapım atölyesi Agora’da olacak. Agora Alıveriş Merkezi bünyesinde bulundurduğu eğlence merkezi ve sineması ile çocuklarınıza karne hediyesi verebilirsiniz! Saat 10.00-22.00 arasında hizmet veren eğlence merkezinde çocuklarınızla beraber keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz! Agora sinemalarında gösterime giren Çizmeli Kedi ve Neşeli Ayaklar 2 filmlerini de çocuklarınız kadar siz de keyifle izleyebilirsiniz.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, yüzde 70’e varan sezon indirimlerinin devam ettiğini belirterek, alışverişin yanı sıra hem velilerin hem de çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri Agora’nın miniklere en güzel hediye olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir